PROMOCJA 129zł 142,79zł

Szukasz idealnego tynku, który będzie odporny na trudne warunki atmosferyczne, a jednocześnie zapewni Twojemu domowi piękny i trwały wygląd? Tynk silikonowy to rozwiązanie, którego szukasz!

Tynk silikonowy to innowacyjny produkt, który doskonale sprawdza się na zewnątrz budynków. Jego główną zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne, w tym na wilgoć, mróz i promieniowanie UV. Dzięki temu tynk utrzymuje się w doskonałym stanie przez wiele lat, nie tracąc swojego koloru ani faktury.

Tynk Kleib C7 zapewnia również doskonałą ochronę przed grzybami i pleśniami, co jest szczególnie istotne w przypadku budynków zlokalizowanych w wilgotnych i zacienionych miejscach. Dzięki temu tynk silikonowy jest nie tylko estetycznym rozwiązaniem, ale również funkcjonalnym i praktycznym.

Inwestycja w tynk silikonowy to gwarancja trwałości i piękna Twojego domu. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do stylu swojego budynku. Co więcej, tynk silikonowy nie tylko świetnie się prezentuje, ale również poprawia izolacyjność termiczną budynku, co może przyczynić się do obniżenia kosztów ogrzewania.

Jeśli szukasz produktu, który łączy w sobie estetykę, funkcjonalność i trwałość, to tynk silikonowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Postaw na niego i ciesz się pięknym i trwałym wykończeniem swojego domu!

Promocja obowiązuje przy zakupie 5 wiaderek ( tynk kolorowy 129 zł+ koszt barwienia)

Rate this post